Jazyk

+86-13967261180
Domov / Správy / Správy z priemyslu / Žiaruvzdorné materiály pri vysokých teplotách: triedy, limity a riziká nákupu
Tlač a udalosti

Žiaruvzdorné materiály pri vysokých teplotách: triedy, limity a riziká nákupu

Procesný inžinier, ktorý dimenzuje výstelku pre pec na odstraňovanie spojiva a spekanie pri teplote 1300 °C, zvyčajne skončí s tromi cenovými ponukami na stole: hutná šamotová tehla za najnižšiu jednotkovú cenu, izolačná šamotová tehla s hmotnosťou 0,8 g/cm³ v strede a modulový systém z keramických vlákien s hmotnosťou 128 kg/m³ navrchu. Poradie jednotkovej ceny a poradie celkových nákladov málokedy ukazujú na rovnakú možnosť a dôvod spočíva v dvoch číslach, ktoré nikto neuvádza: teplota nepretržitého používania a hmotnosť obloženia.

Krátka odpoveď: vyberte vysokoteplotné žiaruvzdorné materiály najprv podľa kontinuálnej pracovnej teploty a chémie pece, potom podľa hustoty a tepelnej vodivosti. Výstelka nadmerne špecifikovaná na teplotu, ale príliš hustá na hmotnosť, plytvá energiou v každom cykle; podšívka nedostatočne špecifikovaná na chémiu alebo zmršťovanie zlyhá v priebehu niekoľkých mesiacov, nech to stojí čokoľvek.

Dve pravidlá pokrývajú väčšinu špecifikácií: klasifikačná teplota je výsledkom testu, nie prevádzkovým hodnotením, a horúca plocha musí byť zvolená na najhoršiu hodinu, ktorú pec kedy uvidí, nie na priemerný deň.

Porovnanie nižšie je to, ktoré stojí za to urobiť pred cenou. Čísla sú typické publikované rozsahy pre bežné komerčné triedy; sortiment tepelnoizolačných materiálov podrobnejšie popisuje možnosti na báze vlákien.

Teplotná trieda je na prvom mieste, všetko ostatné až na druhom mieste

Žiaruvzdorná literatúra oddeľuje normálne žiaruvzdorné materiály s teplotou topenia okolo 1580–1780 °C (šamot je štandardným príkladom) od vysokých žiaruvzdorných materiálov pri teplote približne 1780–2000 °C (typy na báze chromitu). Teplota fúzie vám hovorí, že materiál sa neroztopí; hovorí veľmi málo o tom, či podšívka prežije päť rokov bicyklovania. Pre vláknitú izoláciu je ekvivalentným číslom klasifikačná teplota, meraná 24-hodinovým testom zmrašťovania a nepretržitá prevádzka je normálne nastavená o 100 – 150 °C pod ňou.

Materiál
Nepretržité používanie
Objemová hmotnosť
Kde sa to hodí
Typický režim zlyhania
Šamotová tehla (42–45 % Al2O3)
≤ 1300 °C
2,1 – 2,3 g/cm³
Abrazívne a alkalické zóny
Spalling po bicyklovaní
Tehla s vysokým obsahom hliníka (70 – 80 %)
≤1500–1600 °C
2,5 – 2,8 g/cm³
Nosné horúce plochy
Trhliny spôsobené tepelným šokom
Deka z hlinito-silikátových vlákien (trieda 1260)
1100 až 1150 °C
96–128 kg/m³
Záloha a nízka hmotnosť horúcej tváre
Zmrštenie nad hodnotením
Doska z hliníkových vlákien (trieda 1400)
1250 až 1300 °C
300-400 kg/m³
Pevné horúce čelo, dávkové pece
Trhanie hrán na kotvách
Polykryštalické mullitové vlákno (trieda 1600)
1450 až 1500 °C
130-200 kg/m³
1500–1600 °C komory
Kontrola nákladov a prachu
Nano mikroporézna doska
≤ 1000 °C
200–240 kg/m³
Tenká záloha v tesných dutinách
Strata vákua v prípade prepichnutia
Poznámka k tabuľke: hodnoty nepretržitého používania predpokladajú čisté oxidačné atmosféry; redukčné plyny, alkalické výpary a zlúčeniny olova alebo bóru redukujú využiteľný strop a vyžadujú skôr zmenu triedy ako hrubšie obloženie.

Vlákno verzus tehla: Skladovanie tepla je skrytý náklad

Uložené teplo sa škáluje s hustotou, špecifickým teplom a hrúbkou vrstvy skutočne nasiaknutej na teplotu. Pre 200 mm výstelku vyhrievanú na približne 1000 K má úplne nasiaknutá vrstva hustej šamotovej tehly rádovo 100 – 120 kWh na meter štvorcový, izolačná pálená tehla pri 0,8 g/cm³ približne 40 – 50 kWh a vláknitý systém 128 kg/m³h len 6–8 kWh. V peci, ktorá cykluje denne, tento rozdiel zvyčajne prevyšuje straty na stenách.

100
45
7
Hustá šamotová tehla
IFB, 0,8 g/cm³
Vláknový modul, 128 kg/m³
Index: uložené teplo v nasiaknutej vrstve obkladu 200 mm, hustá tehla = 100.

Kompromis je mechanický. Vlákno nemá žiadnu nosnosť, eroduje pod vysokorýchlostným plynom a nemalo by prísť do styku s roztaveným kovom alebo ťažkou troskou. Spracovateľný vzor je vláknitá horúca plocha s hustou tehlou alebo lejacou zónou opotrebenia, kde dopadá náboj alebo plameň, a vláknová záloha, kde je jedinou úlohou zadržiavanie tepla.

NC Ceramic Fiber Blanket for Thermal Insulation Backup NC deka z keramických vlákien pre zálohovanie tepelnej izolácie Prezrite si túto dvojitú ihlou dierovanú deku, kde vlákno slúži ako tepelná záloha, nie nosná horúca plocha; triedy rozpätia 1260–1600 °C. Zobraziť produkt →

Čo musí dokázať žiaruvzdorný údajový list

Väčšina chýb špecifikácií prichádza do údajového listu ako vágne štítky, nie ako chýbajúce čísla. Pred schválením známky skontrolujte týchto šesť položiek:

  • Skúšobná teplota zmršťovania. Hodnota 3 % znamená málo, pokiaľ nie je uvedená po 24 hodinách pri vašej nastavenej hodnote, nie pri klasifikačnej teplote.
  • Vodivosť pri strednej teplote. Kótované hodnoty by mali uvádzať priemer, napríklad 0,12–0,20 W/m·K pri 800 °C priemer pre prikrývku 128 kg/m³; 25 °C číslo je marketing.
  • Chémia. Obsah Al2O3 oddeľuje materiál triedy 1260 od materiálu triedy 1400 a obsah Fe2O3 pod približne 0,5 % je prítomný tam, kde sú prítomné redukčné atmosféry alebo vodík.
  • Zastrelený obsah. S obsahom nevláknitých častíc nad 20 % sa prikrývky pri rezaní zle manipulujú a sypú prach.
  • Tolerancia hustoty a hrúbky. Typicky ±10 % na hustote a ±2 mm alebo ±5 % na hrúbke; ľahký kotúč dodávaný s 10 % menovitou hustotou stráca merateľný podiel na svojej izolačnej hodnote.
  • Rozsah vyhorenia spojiva. Organické spojivá sa vypaľujú medzi približne 200 a 350 °C, takže prvé zahriatie vyžaduje vetranie a pomalý nábeh.

Dosky sú praktickou odpoveďou tam, kde horúca plocha musí zostať plochá a držať tvar, napríklad v dávkovacom mufle alebo na palube pece. Stoja viac za meter štvorcový ako prikrývka a sú menej zhovievavé pri kotvení, takže na kontrole výkresu záleží rovnako ako na kvalite materiálu.

Alumina Ceramic Fiber Board for Flat Hot-Face Linings Keramická doska z oxidu hlinitého pre ploché obklady Zvážte túto dosku, kde plochá horúca plocha držiaca tvar musí odolávať plameňom a prúdeniu plynu; dostupné v triedach NC1260–NC1800. Zobraziť produkt →

Kam ide tonáž: rozdelenie aplikácií

Dopyt po vysokoteplotných žiaruvzdorných materiáloch nasleduje po odvetviach, v ktorých sa nepretržite prevádzkujú horúce procesy. Nižšie uvedené rozdelenie predstavuje indikatívny vzor pre spotrebu v ťažkom priemysle, ktorý je užitočný na posúdenie toho, ktoré servisné podmienky dodávateľ najčastejšie spĺňa, nejde o štatistický prieskum.

  • Železo a oceľ – asi 34 %
  • Keramika a sklo – približne 21 %
  • Petrochémia a rafinácia – asi 15 %
  • Neželezné kovy – asi 12 %
  • Tepelné spracovanie a výkon – asi 10 %
  • Laboratórne a iné – asi 8 %

Prečítajte si to ako tip na režimy zlyhania. Používatelia ocele a cementu sa obávajú alkalického napadnutia a oderu; používatelia keramiky a skla sa obávajú kontaminácie a tepelného šoku; laboratórni a pilotní používatelia sa obávajú flexibility malých dávok a opakovateľnej rovnomernosti teploty. Dodávateľ, ktorého katalóg je postavený okolo komôr elektrických pecí, bude zvyčajne silnejší v poslednej skupine ako v odolnosti voči troske.

Päťkroková výberová sekvencia

Spustenie sekvencie v poradí zabráni bežnej chybe pri vyberaní materiálu pred zapísaním povinnosti.

1. Napíšte povinnosť

Špičková teplota a čas zdržania, atmosféra, nečistoty, mechanické zaťaženie, rýchlosť plynu a frekvencia cyklov pece za týždeň.

2. Konvertovať s okrajom

Nastavte nepretržité používanie 100–150 °C nad pracovnou nastavenou hodnotou pre vlákno alebo jednu triedu tavenia nad vrcholom pre tehlu.

3. Vyberte architektúru

Iba vlákno, vlákno cez IFB alebo hustá opotrebená plocha so zálohou vlákna. Pred objednaním materiálu nakreslite rozloženie kotvy.

4. Overte údaje

Zmrštenie pri nastavenej hodnote, vodivosť pri strednej teplote, chémia, tolerancia hustoty a správa o teste šarže spojená s dodanou šaržou.

5. Naplánujte si prvú rozcvičku

Krivka vyhorenia spojiva, dilatačné škáry, upevňovacie body a vetranie, písomne dohodnuté pred začatím inštalácie.

Tam, kde je potrebná najvyššia teplota, polykryštalické mullitové vlákno nesie horúcu plochu pri 1 500 – 1 600 °C bez hromadnej penalizácie tehly, za cenu, ktorá dáva zmysel len vtedy, keď je komora malá, cyklovanie je časté alebo na čistote záleží. Je to tiež najcitlivejšia trieda na kontamináciu, takže atmosféru pece a spôsob vsádzania treba poctivo prehodnotiť.

Polycrystalline Mullite Fiber Cotton for High-Temperature Insulation Bavlna z polykryštalických mullitových vlákien pre vysokoteplotnú izoláciu Použite toto ľahké vlákno zo 72 % oxidu hlinitého tam, kde je prevádzková teplota 1500–1700 °C a nízka hmotnosť; skontrolujte atmosféru a spoplatnite citlivosť na kontamináciu. Zobraziť produkt →

Podrobnosti o inštalácii, údržbe a zhode

Väčšina predčasných porúch obloženia sú poruchy inštalácie, nie poruchy materiálu. Opakujúce sa tie, ktoré sa oplatí uviesť na akúkoľvek kontrolu obstarávania:

  • Dilatačné škáry. Ponechajte približne 1,5 – 2 % dĺžky obloženia pri teplote 1200 °C a vyššej; tesne natupírovaná vláknitá podšívka sa vypína a otvára medzery v moduloch.
  • Stupeň a rozstup kotvy. 304 nehrdzavejúca do približne 800 °C, 310 až približne 1100 °C, keramické kotvy nad rámec tejto teploty, typicky v stredoch 200–300 mm.
  • Vlhkosť. Mokré vlákno stráca veľkú časť svojej izolačnej hodnoty a pri prvom zahriatí sa môže roztrhnúť; skladujte zapečatené a suché a nikdy neinštalujte do zaplaveného obalu.
  • Kontrolný rytmus. Štvrťročné vizuálne kontroly horúcich miest a tesnení dverí, plus každoročné tepelné zobrazovanie, zachytávajú medzery v zmrštení skôr, ako sa stanú deformáciou plášťa.
  • Dokumentácia. Požiadajte o rozsah certifikátu ISO 9001 a akékoľvek vyhlásenie CE viazané na skutočný produkt a testovaciu normu, nie na všeobecné vyhlásenie spoločnosti; vyžiadajte si aktuálnu kartu bezpečnostných údajov pre vláknitý materiál.
  • Kontrola prachu. Hlinito-silikátové žiaruvzdorné keramické vlákno je v niektorých jurisdikciách klasifikované ako podozrivý karcinogén, takže rezanie by malo byť uzavreté alebo mokré, s extrakciou a ochranou dýchania na mieste.

Podrobnosti inštalácie menia nameraný výkon viac, než väčšina kupujúcich očakáva. Zarovnanie modulu, stlačenie spoja a zapustenie kotvy rozhodujú o tom, či vypočítaná vodivosť prežije kontakt so skutočnou pecou; v ňom sú uvedené praktické kontroly vedenie obloženia pece z keramických vlákien .

Použiteľné pravidlo pre vysokoteplotné žiaruvzdorné materiály je špecifikovať v tomto poradí: prevádzka, chémia, kontinuálna teplota, potom hustota a cena. Ak cenová ponuka nemôže uvádzať zmršťovanie pri vašej nastavenej hodnote a vodivosť pri menovitej strednej teplote, trieda nie je overená bez ohľadu na to, ako atraktívna cena vyzerá. Kúpte si výstelku, ktorá vyhovuje cyklu, v ktorom pec skutočne beží, a úspory dajte do kotiev, dilatačných škár a zdokumentovaného prvého zahriatia, kde je najmenej pravdepodobné, že sa stratia.

Odporúčané články
  • Aké sú hlavné problémy hliníkovo-silikátových drevovláknitých dosiek?

    Introduction: Materiál hliníkovo-silikátových drevovláknitých dosiek je v súčasnosti vysoko výkonný izolačný materiál. Hliníková silikátová drevovláknit...

  • Aké sú vlastnosti hliníkovo-silikátových drevovláknitých dosiek?

    Introduction: Výrobky z hlinitokremičitanových žiaruvzdorných vlákien sa vyrábajú selektívnym spracovaním pyroxénu, tavením pri vysokej teplote, vyfukovaním n...

  • Aká je štruktúra dosky z keramických vlákien s vysokým obsahom oxidu hlinitého?

    Introduction: 1、 Tvarované obloženie pece z keramických vlákien pre dosku z keramických vlákien s vysokým obsahom oxidu hlinitého Tvarované obloženie pece...

KONTAKTUJTE NÁS